Conferences Silesia

Jak cię widzą, tak cię piszą. Ta stara prawda pozostaje aktualna i dotyczy wielu obszarów życia, także biznesu. Należy więc wybierać odpowiednie miejsca na branżowe konferencje. Śląsk dokonał już takiego wyboru. Zdecydował, że wszelkie spotkania biznesowe, szkolenia i kursy będzie organizować w hotelu Natura Residence Business & SPA.

Dlaczego właśnie tam? Z wielu powodów. Przede wszystkim obiekt w Siewierzu ma dobrą bazę konferencyjną. Składa się ona z trzech pomieszczeń. Dwa mają po 54 mkw. Trzeci i największy zajmuje 108 mkw. Razem do dyspozycji klientów biznesowych jest 218 mkw., na których można prowadzić wykłady czy instruktaże dla prawie 200 osób.

Obiekty są klimatyzowane i bardzo dobrze wyposażone. Praktycznie mają wszystko, czego potrzeba, by przeprowadzić udane szkolenie czy prezentację. W każdym pomieszczeniu do dyspozycji najemców jest: opuszczany automatycznie ekran o wymiarach 3 na 2,5 m, panoramiczny monitor o przekątnej 46 cali, projektor full HD, wielozakresowe mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie sufitowe, flipchart oraz internet o prędkości 48 Mbps.

To wszystko tworzy idealne warunki do pracy i stanowi połowę przepisu na udane konferencje. Śląsk się już o tym przekonał i zamierza kontynuować współpracę z Natura Residence.

O wyborze hotelu w Siewierzu zdecydowała też jego dogodna lokalizacja. Bliskość ważnych szlaków drogowych (droga ekspresowa S1, droga krajowa nr 78, autostrady A1 i A4) oraz lotniska (15 km stąd) sprawia, że wielu uczestników już w pierwszym terminie zapowiada swoje przybycie na organizowane tam konferencje. Śląsk tylko się z tego cieszy, ponieważ im więcej zadowolonych przedsiębiorców w regionie, tym lepiej.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close