Conference room Katowice

Wydarzenia kierowane do szerokiego grona odbiorców powinny mieć właściwą oprawę. Niezbędna jest więc przestronna i dobrze wyposażona sala konferencyjna. Katowice takową dysponują. Dodatkową zaletą tego obiektu jest jego położenie.

Hotel Natura Residence, bo o nim mowa, znajduje się na zielonej wyspie Śląska. Tak określa się Dolinę Czarnej Przemszy i Rezerwat Dzikiego Ptactwa w okolicach Siewierza w powiecie będzińskim. Obiekt położony jest zaledwie pół godziny drogi od centrum Katowic i kwadrans od lotniska w Pyrzowicach.

Choć to przysłowiowy rzut beretem od stolicy regionu znanego z górnictwa, sceneria otaczająca ten hotel w niczym nie przypomina widoków kojarzących się ze Śląskiem. Zamiast betonu, wielkomiejskiej zabudowy i spalin, na gości obiektu w Siewierzu czeka sosnowy las, czyste powietrze, malownicze krajobrazy i jeziora, po których można surfować i w których można łowić ryby.

W takim otoczeniu wszelkie sympozja, szkolenia, kury i inne wydarzenia firmowe nabierają zupełnie innej wymowy. Po części ma w tym udział także sala konferencyjna. Katowice więc korzystają z niej regularnie. Robią to nie tylko ze względu na lokalizację hotelu. Skusiła je też oferta dla biznesu.

Do dyspozycji klientów firmowych przygotowano trzy sale. Na wyposażeniu każdej z nich jest nowoczesny sprzęt multimedialny (ekran, monitor panoramiczny, projektor, profesjonalne nagłośnienie sufitowe i oświetlenie), tablice prezentacyjne z suchościeralną powierzchnią do pisania i dostęp do internetu.

Należy dodać, że jest to klimatyzowana sala konferencyjna. Katowice uznały to za spory atut. W końcu organizują spotkania biznesowe przez cały rok. Dzięki systemowi sterowania parametrami powietrza mogą o każdej porze zapewnić odpowiednie warunki partnerom biznesowym.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close